Nullam ut malesuada felis
Pellentesque ligula tortor, volutpat at volutpat eu, facilisis eu lorem. Suspendisse libero massa, gravida eu nisl eget, gravida gravida felis. Maecenas in dolor urna.
Nullam ut malesuada felis
Pellentesque ligula tortor, volutpat at volutpat eu, facilisis eu lorem. Suspendisse libero massa, gravida eu nisl eget, gravida gravida felis. Maecenas in dolor urna.
Read more
Suspendisse nec eros ac magna semper ornare a at purus
Ut ultrices orci nunc, at fringilla massa placerat sit amet. Ut fermentum vel nibh nec placerat. Nunc faucibus euismod risus ac consequat. Donec ut nunc erat.
Read more
Головна » 2013 » Грудень » 1 » конкурс
18:12
конкурс
IV-Й ВСЕУРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «PANABOARD МАЙСТРІВ – 2014»
Шановні вчителі !

Компанія Panasonic, разом з компанією Ав-Про запрошують Вас прийняти участь у конкурсі методичних розробок по використанню інтерактивних дошок Panasonic у навчанні.

Для участі у конкурсі необхідно зарееструватися на сайті http://panaboard.kiev.ua у розділі Конкурси та завантажити підготовлені матеріали і заявку*. Реєстрація буде доступна з 1жовтня 2013 по 28 лютого 2014.

*Форми документів, вимоги та критерії оцінки наведені у Додатках 1, 2, 3, на сайті.

Журі Конкурсу розглядає подані роботи та обирає кращі з них. Автори кращих робіт запрошуються для участі у фіналі конкурсу в Києві.

Конкурсні номінації 2014 року:
Точні
Гуманітарні
Природничі
Дошкільна освіта

Фінальна частина конкурсу буде проведена в Києві, у березні 2014 р.

Точна дата та місце проведення будуть оголошені пізніше.

Проїзд лауреатів – коштом організаторів конкурсу.

Визначення переможців та нагородження відбудеться відразу після проведення майстер-класів.

Буде визначено 4 переможці (по одному у кожній номінації).

Всі учасники конкурсу отримають дипломи.

Подані на конкурс роботи не рецензуються. Матеріали переможців конкурсу будуть розміщені на сайті конкурсу, а інтерв’ю та розповіді про переможців — опубліковані в ЗМІ. Список переможців конкурсу буде опубліковано в ЗМІ і розміщено на сайті конкурсу.

Головна умова участі Ваших розробок у конкурсі – це створення всіх матеріалів саме у форматі програмного забезпечення ElitePanaboard Book (далі "peb”), яке постачається разом з інтерактивною дошкою та доступне для безкоштовного завантаження з сайту компанії Panasonic.

Таким чином, у конкурсі можуть брати участь студенти та вчителі шкіл, які поки що не мають дощок Panabord, але бажали б працювати з ними.


Ознайомитися з прикладами розробок попередніх конкурсів, Ви можете – на сайті http://panaboard.kiev.ua в розділі Бібліотека.

З будь-яких питань, звертайтесь до Організаційного Комітету:

Тел.: (044) 490-34-35 дод. 113 Волинець Максим
E-mail: Volynets@panasonic.ua

Лист ІІТЗО № 141/10-3727 від 12.11.2013

Переглядів: 242 | Додав: ktcmrf | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: